DoporučujemeZaložit web nebo e-shop
 

Kadeřnictví Chomutov Studio e s t e t i c a

Kadeřnictví,galerie účesů,společenské účesy v Chomutově
Kadeřnictví,galerie účesů,společenské účesy v Chomutově
 

Vysoká úroveň studia - znalosti, kvalita, praxe
Služby, které poskytuji svým klientům jsou v každém ohledu na vysoké úrovni. Jako manikérka a nehtová designérka se zúčastňuji odborných seminářů a školení, abych byla ve styku s posledními trendy v oboru. Mám dlouholetou praxi, během které jsem získala množství zkušeností a pracuji pouze s kvalitními materiály.

Permanentní francouzská manikúra
Klientkám, které si přejí vyhledávanou francouzskou manikúru, mohu nabídnout její permanentní provedení. Jedná se o bílou špičku, vytvořenou bílým gelem. V současnosti, kdy se rozšířila paleta barevných gelů, nabízím také různorodé špičky colours gel. Výhodou permanentní francouzské manikúry je vysoká odolnost špičky, která se neodře a vydrží.

UV gely (gelové nehty)
Ženy, které si chtějí dopřát pocit krásně upravených rukou a nemohou si dovolit, ať již z hlediska své profese či svých zájmů dlouhé nehty, nemusejí zoufat. I pro ně mám řešení. Těmto ženám zpevním jejich přírodní nehet UV gelem.

Takto zpevněný nehet odolává mechanickému poškození, třepení či lámavosti. Ruce, které mají takto zpevněné nehty vypadají vždy upraveně, pěstěně.

Ještě nemáte své stálé nehtové studio?
Ráda Vás uvítám mezi mými klientkami! Myslíte-li to s péčí o své nehty opravdu vážně, zavolejte mi a dohodneme se na dalším postupu. Děkuji.

Těším se na Vás!