DoporučujemeZaložit web nebo e-shop
 

Kadeřnictví Chomutov Studio e s t e t i c a

Kadeřnictví,galerie účesů,společenské účesy v Chomutově
Kadeřnictví,galerie účesů,společenské účesy v Chomutově
 
 

Módní pánské účesy a střihy 2009

    

Muži to měli s vlasy vždy o trochu snazší než ženy. Dnes ale pánové věnují vlasům mnohem větší pozornost než v minulých letech. Správně vybraný střih a styling totiž dokážou podpořit přednosti a vyjádřit osobnost.  

 

Trocha stylingových přípravků a ...

Pánské střihy a účesy pro rok 2009 navazují na hlavní trendy posledních let, ale nejen na ně. V módě jsou účesy populární v padesátých let minulého století. Majitelé krátkých vlasů si mohou vlasy upravit ve stylu „poslušného chlapce“ neboli school boy. Muži s polodlouhými vlasy se mohou proměnit v rockera.

Pro účes ve stylu school boy budete, samozřejmě, potřebovat kvalitní střih. Máte-li vlasy sestříhané do stejné délky, rozetřete v dlaních malé množství vosku a pomocí rukou vlasy uhlaďte na stranu. Vytvoříte tak moderní asymetrickou pěšinku.

Pokud máte ofinu, zkuste jinou úpravu účesu, díky které dosáhnete vzhledu drzého, troufalého mladíka. Pomocí kvalitních stylingových přípravků a rukou shrňte vlasy ze spánků a temene hlavy do čela a mírně rozcuchejte. Budete tak vypadat opravdu elegantně a stylově.

Styl a la rocker, který je pro rok 2009 velmi aktuální, nevyžaduje žádné speciální dovednosti ve stylingové úpravě vlasů. Pro vytvoření rockerského vzhledu stačí vlasy rozčesat, rozetřít malé množství vosku v dlaních a chaotickými pohyby ho nanést na celou délku vlasů. Krátké zadní vlasy je lepší upravit v jednom směru. Účes, který vypadá, jako byste se právě probudil, nezapomeňte na závěr řádně zafixovat.

Máte polodlouhé vlasy a rockerský vzhled pro vás není to pravé? Zkuste vlasy narovnat, sčesat jemně dozadu a zafixovat stylingovým přípravkem. Účes vám tak vydrží po celý den.

Ať už sázíte na eleganci nebo ležérní styl, v roce 2009 se rozhodně neobejdete bez moderního sestřihu a kvalitních vlasových produktů. 

 

Barvíme, nebo ne?

                                           

Dříve bylo barvení nebo odbarvování vlasů výsadou žen, dnes už se mu ale nebrání ani muži. V současné době můžeme směle říci, že barvení vlasů u mužů je nejen zcela běžnou, ale také nezbytnou záležitostí. Zatímco někteří muži barvením zakrývají počínající šediny, jiní si je nechávají uměle vytvořit, aby působili důstojněji.

Pro dosažení barevné změny si nemusíte hned obarvit všechny vlasy. Účes můžete oživit několika prameny v přírodních barvách. Ty volte o jeden, maximálně o dva odstíny světlejší nebo tmavší, než je vaše přírodní barva vlasů.